Mobil İzleme Hizmeti nedir?

Mobil İzleme Aracı, 365 gün,24 saat aralıksız hizmet veren taşınabilir bir güvenlik aracıdır. Araç arkasında istediğiniz yere taşınıp kolayca kurulumu yapılır. Desecure-MİA; inşaat şantiyeleri, askeri sahalar, miting ve konser alanları gibi aynı alan üzerinde birden fazla noktanın izlenmesinin gerekli olduğu durumlar için özel olarak tasarlanmıştır.

Desecure-MİA ‘nın tarama alan kapasitesi nedir?

Desecure-MİA Kamera Gözlem uygulamalarında, üzerinde bulunan 35X Optik, 12X Dijital zoom özellikli PTZ (Speed Dome) kamerası ile 500 metre yarı çaplı bir alanın taraması yapılabilmektedir. Sonsuz dönüş özelliği ile kör nokta olmadan tüm alanı kontrol altında tutarsınız.

Desecure-MİA hırsızlığa karşı donanımlı mıdır?

Desecure-MİA donanımı; hırsızlık, sabotaj, yangın gibi ihtimaller göz önünde bulundurularak dedektörlerle çevrilmiştir. Bununla birlikte olay anında sistemde bulunan özel hat ile acil durum bilgisi Desecure Alarm İzleme ve Takip Merkezine, yetkili telefon numaralarına, mail adreslerine eş zamanlı olarak bildirilir.

Desecure-MİA uzaktan kontrol edilebilir mi ?

Desecure-MİA, yerel ağ üzerinden ya da internet üzerinden kontrol edilebilir. Size özel olarak belirlenmiş şifrenizle gerçek zamanlı görüntüyü ya da geçmişe dönük video kayıtlarını izleyebilirsiniz. Akıllı cep telefonlarınızdan ve bilgisayarlarınızdan kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Desecure-MİA neler yapabilir ?

9 metre yüksekliğe sahip mast üzerinde bulunan hareketli kameralar ile tüm alanın taramasını yapar. Görüntüleri eş zamanlı yayınlar, ya da entegre bulunan dijital kayıt cihazı üzerine kaydederek yetkililere transfer eder.

Desecure-MİA’ ya kamera eklenebilir mi?

Üzerinde en az 1 Adet PTZ (Speed Dome) kamera bulunan cihazlarımıza ihtiyacınıza göre 16 adede kadar kamera eklenebilir.

Enerji tesisleri ve enerji nakil hatları için avantajları nelerdir?

* Enerji İletim Tesisleri Şantiye ve Uygulama Sahaları

* Enerji Santralleri

* Enerji Dönüşüm ve Aktarım Tesisleri

Ülkeler için stratejik önem taşıyan alanların güvenliği için Desecure-MİA ile eş zamanlı görüntü aktarımı ve kayıt sağlanır. Kırsal kesimde ve şehir şebekesinden uzak olunan bölgelerde özel ağ temini ile 24 saat kesintisiz görüntü aktarımı ve dijital ortam kaydı sağlanır. Maden sahaları için şantiye sahasının kurulumundan gelişim ve teslim sürecine kadar ki tüm süreçlerde uzaktan erişimle güvenlik kontrolü sağlanır. Günlük, haftalık, aylık alan değişimlerinde istenilen bölgeye kolaylıkla nakil edilebilir. Sahanız en uygun noktadan takip edilebilir.

Bize Ulaşın

Tüm Sektörler İçin Kurgulanmış Profesyonel Çözümler

Güvenlik ve koruma çözüm ortağınız olarak, ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, beklentilerinizi seziyoruz.