PERSONEL KONTROL HİZMETİ

Mobil Güvenlik Sistemi sizi karmaşık programlardan uzakta kolay ve hızlı arayüzüyle tam denetim sahibi kılar.

HIZLI MÜDAHALE & TAM ZAMANLI KONTROL

MGS; özel güvenlik görevlilerinin kullandıkları mobil el terminalleri ile müşterilerimizin istedikleri an cep telefonlarına kurulu uygulama ile işletmelerini kontrol edebilmelerini ve çift yönlü iletişimde bulunmalarını sağlamaktadır. İşletmelerinde periyodik veya bağımsız zamanlarda gerçekleşmelerini istedikleri talimatlar uygulanır, kontrol etmek istedikleri eylemler denetlenir ve kendilerine mobil uygulama ile bildirilir. Gerçekleşmeyen talimatlar ise Desecure Alarm İzleme ve Takip Merkezi’nden tespit edilir ve talimatın gerçekleştirilmesi sağlanırken geciken görevlerde gecikme sebebi yazılı olarak müşterimizin bilgisine ve onayına sunulur.

Yenilikçi çözüm olarak; gerekli donanımlar kurulduktan sonra tesislerin uzaktan kamera sistemleri ile izlenmesi, izinsiz giriş tespiti, giriş-çıkış yönetimi, refakat ve araç girişi bilgi edinme hizmetleri de vermekteyiz.

Özel güvenlik görevlisi kendisine bildirilen veya devriye esnasında tespit ettiği aksaklığı fotoğraflayarak rapor halinde el terminalinden müşterimize ve Alarm İzleme ve Takip Merkezi’mize bildirir ve böylece tespit edilen olayın saniyeler içerisinde bilgisi sağlanmış olur. Müşterilerimizin kendilerini ve tesislerini daha güvende hissettikleri bu sisteme web sitesi üzerinden de ulaşılabilir.

website

HATIRLATMALAR

Görev yerlerine hatırlatıcılar ekleyebilir, kontrol listeleri oluşturabilirsiniz. Personelinizin istenilen süre boyunca görev yerinde kalmasını sağlayabilirsiniz.

gallery (1)

FOTOĞRAF TALEBİ

Personellerinizden mesai öncesi iş hazırlığı, kıyafet kurallarının kontrolü için fotoğraf talebinde bulunabilirsiniz.

message

ACİL DURUM PANİK BUTONU

Personellerinizin mesai esnasında tek bir tuşla alarm-gözlem birimimize ve size acil durum mesajı gönderebilmesini sağlar.

gps

KONUM TAKİP

Personelinizin devriyesi sırasında takip ettiği güzergahı, duraklama sürelerini işaretleyebilir, gerçek zamanlı kontrol edebilirsiniz.

alarm

VARDİYA PLANI OLUŞTURMA

İstediğiniz zaman dilimi ve birimde vardiya planı oluşturabilir, personelinize bu planları anlık olarak bildirebilirsiniz.

seo

DEVRİYE RAPORU

Devriye raporları, olay raporları ve istatistiksel rapor seçenekleriyle devriye sonuçları istenilen formatta alınabilir.

group

BİRDEN FAZLA KULLANICI

İstediğiniz sayıda kullanıcı ve personel ekleyebilir, her kullanıcıya özelleştirilmiş yetkiler atayabilirsiniz.

video-player

VİDEO VE SES GÖNDERİMİ

Personelleriniz karşılaştıkları olayları video ve ses kaydı şeklinde anlık olarak size iletebilir.

no-wifi

İNTERNETSİZ ERİŞİM

Wifi ve internet bağlantısının olmadığı durumlarda güzergahlar, süreler ve olaylar işaretlenir, bağlantı sağlandığında tarafınızdan görüntülenebilir.

GÜÇLÜ ALTYAPI

Desecure Mobil Güvenlik Sistemi, kullandığı tüm verileri Amazon AWS üzerinde saklar. Son teknoloji veri şifrelemesi kullanan bu alt yapı ile bilgileriniz güvenli bir şekilde korunur.

HER ŞEY DAHİL, SÜRPRİZ LİSANS YOK

Uygulama ve veritabanı bulut sunucularda barındırıldığı için; ek maliyetlere, bakım gereksinimi , güncelleme gibi fiziksel sunucularda barındırıldığında karşılaşılan ek yüklere gerek duymaz.

GÜVENLİ KULLANIM

Firmanızın tüm verileri 256-BIT AES ile şifrelenir ve küresel veri saklama yönetmeliklerine uygun şartlarda korunur.

YÖNETİLEBİLİR ALARM VE BİLDİRİMLER

İstediğiniz rapor türü ve konu üzerinde gelişmiş bildirim hizmetleri ile gerçek zamanlı uyarılar alabilirsiniz.

EK MALİYET YOK

Destek, sürüm güncelleme, sunucu kurulumu, yazılım lisanları gibi bir çok ağır ve yüklü satın alma maliyeti yerine bu hizmetleri kiralayarak kısa ve uzun dönemde kar elde edebilirsiniz.

7/24 DESTEK

Tüm soru, sorun ve görüşleriniz için AR-GE ekibimiz ve uzman teknik personellerimiz ile sınırsız destek sağlıyoruz.

KOLAY KULLANILABİLİR ARABİRİM

Desecure Mobil Güvenlik Sisteminin tasarımı, kullanımı kolay olması üzerine kuruludur. En az tıklama sayısıyla istediğiniz tüm işlemleri yapabilirsiniz.

WEB SERVİS HİZMETLERİ

Desecure bulut çözüm sistemi sektörün önde gelen tüm cihazları ve servisleri üzerinde sorunsuz ve eş zamanlı çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Bize Ulaşın

Tüm Sektörler İçin Kurgulanmış Profesyonel Çözümler

Güvenlik ve koruma çözüm ortağınız olarak, ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, beklentilerinizi seziyoruz.