DESECURE MGS İZCİ

Desecure MGS İzci; Desecure Mobil Güvenlik Sistemine entegre olarak çalışan;  işletmenizin güvenliğini sağlayan personellerin devriyelerini, mesailerini, ihbarlarını ve diğer tüm işleri tek bir panel üzerinden yönetebilmenizi sağlayan kolay ve oldukça kullanışlı bir teknolojidir.

  • Mobil Güvenlik Sistemi sizi karmaşık programlardan uzakta kolay ve hızlı arayüzüyle tam denetim sahibi kılar.
  • Tek bir ekrandan personellerinizin mesailerini, gönderilen ihbarları ve tüm bildirimleri izleyebilirsiniz.
  • Devriye güzergahı üzerinde personellerinizin izlediği rotayı, duraklama sürelerini, kontrol noktalarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

 

01

HATIRLATMALAR

Görev yerlerine hatırlatıcılar ekleyebilir, kontrol listeleri oluşturabilirsiniz.

02

KONUM TAKİP

Personelinizin devriyesi sırasında takip ettiği güzergahı kontrol edebilirsiniz.

03

FOTOĞRAF TALEBİ

Mesai öncesi iş hazırlığı, kıyafet kurallarının kontrolü için fotoğraf talebinde bulunabilirsiniz.

04

DEVRİYE RAPORU

Olay raporları ve istatistiksel rapor seçenekleriyle devriye sonuçları istenilen formatta alınabilir.

SSS

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

15+ Yıllık Deneyim

1400+ Çalışan

317+ İşletme

Gerçek ve tüzel kişilere ait yaşam hakkı, zilyetlik hakkı, işletme yönetimi hakları ve mülkiyet hakkı ile diğer hav ve hürriyetlerin saldırıya uğramaması amacıyla kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette verilen güvenlik ve koruma hizmetlerine Özel Güvenlik denir.
Alüminyum sanayi, araç kiralama, bilişim, ambalaj endüstrisi, çevre arıtma teknolojileri, dayanıklı tüketim malları, döküm sanayi metalurji, elektrik- elektronik, enerji ve güç sistemleri, ev tekstili, içecek sanayi, site, apartman ve rezidans güvenliği, kimya sanayi, madencilik, özel eğitim kurumları, hastane ve klinik , yapı sanayi gibi bir çok sektöre özel güvenlik ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
Denizli merkezli olmak üzere İzmir koordinasyon ofisimiz ile birlikte 23 ilde hizmet veriyoruz.
Kullanılacak teçhizat, donanım ve üniforma gibi malzemenin bizim tarafımızdan sağlanması, stoklanması, bakım onarım ve depolama gibi hizmetlerin tarafımızdan verilmesi sizin bütün yükünüzü hafifletecek, bu hususlarda yapmanız gereken maliyetlerinizi sıfıra indirgeyecektir. Ekonomik dalgalanmalar ya da güvenlik hizmetlerindeki gereksinimlerin dönemsel artışı ya da azalışı sonucunda, almış olduğunuz hizmetin boyut ve maliyetini esnek bir şekilde değişken olarak belirleyebilme avantajına sahip olacaksınız. Desecure’de hizmet kalitenizi en üst düzeyde karşılayacak olan insan kaynağının temini ve projenizde oluşabilecek olası eleman değişiklikleri, hızlı ve ek maliyet yaratmadan tarafımızdan sağlanacak geniş insan kaynağımız ile hiç aksamadan daima yürütülmektedir.