Gelişen teknoloji artık evinizi ve iş yerinizi korumaktan çok daha fazlasını sunar. Yüksek teknolojiler sahip olduğunuz yapıları hırsızlardan korumakla kalmayıp herhangi bir acil durum yaşanması durumda en kısa sürede müdahale edilmesine imkan verir. Mobil Güvenlik Sisteminin bu tür müdahalelere olanak veren özelliği panik butonudur. Siz de panik butonu ile avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Panik Butonu Nedir?

Panik butonu, ne yapacağınızı bilemediğiniz herhangi bir durum ile karşı karşıya geldiğinizde basarak, acil durum sinyali göndermenize imkan veren ileri teknoloji güvenlik sistemlerinden biridir. Herhangi bir problem durumunda panik butonunu kullanarak yetkililerin sorunun olduğu yere müdahale etmesini sağlayabilir ve problemi en kısa zamanda kontrol altına alabilirsiniz.

  • Panik Butonu güvenlik seviyenizi artırır
  • Panik Butonu kullanımı oldukça kolay bir sistemdir
  • Panik Butonu meydana gelen olaya erken müdahale etmenizi sağlar

Panik Butonu Ne İşe Yarar?

Panik butonunun en temel amacı sorunlara hızlıca müdahale edilmesini sağlamaktır. Buton acil durumlarda devreye girmesi halinde doğrudan sistemi kendi içerisinde harekete geçirir ve yetkililer bilgilendirilir. Bu da sizin ve sevdiklerinizin ortaya çıkabilecek zor durumlarında yaşamlarını kolaylaştıracak çözüm üretilmesini sağlar.

Panik Butonu Nasıl Çalışır?

Güvenlik Panik Butonları bir güvenlik ihlalini bildirmek için kullanılır. Herhangi bir tehlike durumunda, kişinin panik butonuna basması yeterlidir.

Panik Butonunun Avantajı

Panik butonunun en önemli avantajı güvenlik alanınızı genişletiyor olmasıdır. Akıllı sistemler olarak bilinen bu buton aniden karşılaştığınız ve ne yapacağınızı bilemediğiniz durumlarda hızlıca çözüm üretilmesine yardımcı olur. Butona bastıktan çok kısa bir süre sonra sinyal buton sayesinde ilgili kişiyi uyararak olaya hızlıca müdahale edilmesine imkan sağlar.

icon_1

Kullanımı Kolaydır

Ofis, iş yeri ve ev gibi yerlerde mal ve can güvenliğinizi koruma altına alarm sistemleri, hırsızlığın yanı sıra panik durumlarına da kolaylıkla reaksiyon göstermenize olanak verir.

icon_2

Meydana Gelen Olaya Erken Müdahale Etmenizi Sağlar

Acil durum butonu olarak da adlandırılan panik butonları, sistemin entegre olduğu merkeze haber vererek erken ikaz sistemini harekete geçirir. Bu sayede sizin ve sevdiklerinizin karşılaştığı en zor durumlarda, sorunu çözebilecek kişilerin en kısa sürede yanınızda olmasını sağlar.

icon_3

İlgili Kuruma Haber Vermenizi Kolaylaştırır

Panik butonu uygulaması sayesinde herhangi bir acil durumda emniyet güçlerine, itfaiyeye ve ambulansa kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Müdahale edilmesi gereken şüpheli bir hırsızlık durumu olduğunu düşünüyorsanız panik butonunu kullanarak emniyet güçlerini olayın olduğu iş yerinize veya evinize yönlendirebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Tüm Sektörler İçin Kurgulanmış Profesyonel Çözümler

Güvenlik ve koruma çözüm ortağınız olarak, ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, beklentilerinizi seziyoruz.