İŞLETMENİZE ÖZEL
ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ

Her tesisin risk faktörlerinin farklı olduğunu biliyoruz. En uygun çözümü güvene çevirecek özel ekipler kuruyor, bununla birlikte müşterilerimizin beklentilerini dinliyor ve onlara değer veriyoruz.

Alarm İzleme ve Takip Merkeziİletişim

ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMİ İLE ÇALIŞANLARIMIZI EN İYİ HİZMET İÇİN YETİŞTİRİYORUZ

Sürekli gelişen ve değişen eğitim programımız çerçevesinde, özel güvenlik görevlilerimizin en güncel eğitimi alması için kendi kuruluşlarımız bünyesinde T.C. İçişleri Bakanlığından ruhsat ve izin belgelerini alarak Özel Güvenlik Eğitim Okulumuzu kurduk. Uzun yıllardır Özel Güvenlik Eğitiminde edindiğimiz tecrübe ile donanımlı ve yetkin personeller yetiştiriyor, eğitim okulumuzu Özel Güvenlik ve Koruma hizmetlerinde kullanılabilecek tüm yeni nesil teknolojiler ile donatıyoruz. Tüm bu emeğimizin karşılığı olarak; sahip oldukları yetkinin bilincinde, topluma ve çevreye duyarlı, mesleğine saygılı ve ilkeli Özel Güvenlik Görevlileri yetiştiriyoruz.

YAKIN KORUMA

Tam zamanlı ya da dönemsel ihtiyaçlarınızda alanında uzman resmi ve sivil koruma görevlilerimiz ile güvenliğinizi büyük bir titizlikle sağlıyoruz.

ALARM İZLEME VE TAKİP MERKEZİ

Tesislere kurulan alarm sistemlerindeki haber alma cihazları ile alarm merkezine gelen bilgiler işlenir, alarm tipine göre tesis yetkilileri ve ilgili kamu kuruluşuna haber verilerek müdahale sağlanır.

ORGANİZASYON GÜVENLİĞİ

Konser, toplantı gibi özel etkinlik ve organizasyonlar esnasında ortaya çıkan güvenlik ihtiyacınızı son teknoloji ekipmanlar ve görevlilerle karşılıyoruz.

MOBİL GÜVENLİK SİSTEMİ

MGS; özel güvenlik görevlilerinin kullandıkları mobil el terminalleri ile müşterilerimizin istedikleri an cep telefonlarına kurulu uygulama ile işletmelerini kontrol edebilmelerini ve çift yönlü iletişimde bulunmalarını sağlamaktadır.

YENİ NESİL GÜVENLİK YÖNETİMİ

1500 İZLEME NOKTASI
317 HİZMET NOKTASI
13 YILI AŞKIN TECRÜBE
1421 GÜVENLİK EKİBİ
GÜÇLÜ ALT YAPI

Amazon platormu üzerinde saklanan verileriniz block level depolama yöntemi kullanılarak güvenli ve sağlam bir şekilde saklanır.

KOLAY KULLANIM

Desecure’nin kolay ve kullanıcı dostu arayüzü ile bilgisayar ve mobil cihazlarınızdan güvenlik yönetiminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

ENTEGRE 

Desecure sistemi bütün cihazlar ve servislerle entegre çalışabilecek bir alt yapı ile tasarlanmıştır.

GÜVENLİ PLATFORM

Veritabanında saklanan tüm verileriniz 256-BIT AES ile şifrelenir ve yüksek güvenlik standartlarına  göre korunur.

ANLIK BİLDİRİM & ALARM SİSTEMİ

Gelişmiş ayar seçenekleri sayesinde, seçeceğiniz bildirim seçenekleri ile rapor e-postalarınızı ve gerçek zamanlı bildirimlerinizi anlık olarak kontrol etmenizi sağlar.

SINIRSIZ DESTEK

Her türlü soru ve destek talebinizde, sizinle anlık iletişime geçiyor, sınırsız destek hizmetimizle hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

ANADOLU’DAN TÜM TÜRKİYE’YE GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER

En iyi olmak için eğitimi, karşılaşabileceğimiz riskleri ve hizmet sunumumuzu en dinamik şekilde planlayarak gerçekleştiriyor, müşterilerimize artı değer katmak için odaklanıyoruz.

Anadolu’da doğan bir firma olmanın sorumluluğunun yanında geleneklerimize ve ilkelerimize bağlı olarak bulunduğumuz toprakların en değerli varlığının “insan” olduğunun bilincinde olarak samimiyet ve adil davranış politikamız, çalışanlarımız ile aramızdaki manevi bağları güçlendiriyor; bu sağlam temeller ile çalışanlarımıza sorumluluk katarken kendimize de avantaj sağlıyoruz.

İŞ GÜCÜ YÖNETİMİNDE YENİ NESİL ÇÖZÜMLER

Güvenlik, İnsan Kaynakları ve Tesis yönetiminde  etkili çözümlerle işletmenizin ve çalışanlarınızın tam kontrol altında olmasını sağlıyoruz. Anlık izleme, mesai bildirimi ve görev takibi modülleriyle personellerinizin ve tesisinizin 7/24 güvende olmasına odaklanıyoruz.

Görev Takibi
Devriye Takibi
İK Yönetim Paneli
PDKS
Anlık İzleme
desktop-548x343

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ

Her tesisin risk faktörlerinin farklı olduğunu biliyoruz. Sizin için en uygun çözümü güvene çevirebilmemiz bize aşağıdaki formdan ulaşabilirsiniz.