ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİNDEN YARARLANMANIN
SİZE VE KURULUŞUNUZA FAYDALARI

En iyi olmak için eğitimi, karşılaşabileceğimiz riskleri ve hizmet sunumumuzu en dinamik şekilde planlayarak gerçekleştiriyor, müşterilerimize artı değer katmak için odaklanıyoruz.

1. RESMİ İŞLEMLERLE BİZ İLGİLENİYORUZ

Desecure sayesinde; 5188 Sayılı Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetlerine ilişkin Yasa ve Yönetmelik gereğince şirketinize almak istediğiniz güvenlik hizmetleri için resmî kurumlarla yapacağınız müracaat yazışmaları ve hazırlıklar bizim tarafından gerçekleştirileceğinden, sizleri asıl işlerinizden alıkoymayacak ve zaman kaybına neden olmayacaktır.

2. YÖNETİM KOLAYLIĞI SAĞLIYORUZ.

İstenilen hizmet düzeyinin tarafınızdan tanımlanması yeterli olacak ve sürecin tüm yönetimi tarafımızca üstlenilmiş olacaktır. Bu sayede siz, zamanınızı ve kaynaklarınızı kendi konularınıza odaklayacak ve başarılarınızı en üst düzeye taşıyacaksınız.

3. MÜKEMMEL HİZMET SUNUYORUZ.

12 yıllık tecrübemiz sayesinde sağlayacağımız uygulama ve iş gücü verimliliği, alacağınız güvenlik hizmetlerindeki mükemmelliği arttıracaktır.

4. HIZLI ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ

Projedeki yönetimden doğacak hatalar ve teçhizatta yaşanabilecek sorunlar sizin değil bizim sorumluluğumuzda olacağından, anlık ve hızlı çözümlerle hizmet aksaması yaşamayacaksınız.

5. RİSKİ EN AZA İNDİRGİYORUZ.

Ekipman yetersizliği gibi konularda önlemler almak ya da önlem alınmadığı takdirde olası maliyetlere katlanmak, sizin değil bizim sorunumuz haline geleceğinden risk olasılığınız en aza indirgenecektir.

6. KESİNTİSİZ HİZMET VERİYORUZ.

Desecure’de hizmet kalitenizi en üst düzeyde karşılayacak olan insan kaynağının temini ve projenizde oluşabilecek olası eleman değişiklikleri, hızlı ve ek maliyet yaratmadan hiç aksamadan yürütülmektedir.

DESECURE HİZMETLERİ

Kullanılacak teçhizat, donanım ve üniforma gibi malzemenin bizim tarafımızdan sağlanması, stoklanması, bakım onarım ve depolama gibi hizmetlerin tarafımızdan verilmesi sizin bütün yükünüzü hafifletecek, bu hususlarda yapmanız gereken maliyetlerinizi sıfıra indirgeyecektir.

security

VIP
KORUMA

Özel günlerde ve ya tam zamanlı taleplerinizde özel eğitim almış yakın koruma görevlilerimizle güvenliğinizi sağlıyoruz.

connection

ORGANİZASYON GÜVENLİĞİ

Tüm etkinliklerinizde  iç ve dış mekan güvenliğinizi sağlıyoruz.

finger-print

MOBİL GÜVENLİK SİSTEMİ

Tesisinizin güvenliğini mobil cihazlarınızdan tam zamanlı kontrol edebilmenizi sağlıyoruz.

bell

ALARM İZLEME
MERKEZİ

Tesisinizin uzaktan kamera sistemleri ile izlenmesi ve gerekli durumlarda hızla müdahale edilmesini sağlıyoruz.

Bize Ulaşın

Tüm Sektörler İçin Kurgulanmış Profesyonel Çözümler

444 76 98