DESECURE HAVADAN İZLEME HİZMETİ

icon 1

YAKIN VE UZAK MESAFE GÜVENLİĞİ

İster yakın, ister uzak mesafede korumanız gereken tüm alanların güvenliğini istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

icon 2

GERÇEK ZAMANLI KONTROL

Koruma alanındaki tüm nesneleri ölçümleyebilir, olay anında izleyebilir ve en doğru önlemi gerçek zamanlı alabilirsiniz.

binoculars (1)

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR EKİPMAN

İhtiyacınız olan ekipmanı Desecure Drone üzerine ekleyebilir, güvenlik ihtiyacınıza göre donanım özelleştirebilirsiniz.

resolution

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKTE VİDEO

Otomatik çift frekans bandı switching3’ü destekleyen ocusync 2.0 ile uçsuz bucaksız uçuş deneyimini yaşayın. 1080P kalitesinde gelişmiş video kaydı yapabilirsiniz.

DESECURE HAVADAN İZLEME HİZMETİ NEDİR?

Desecure havadan izleme hizmeti ile açık alanlardaki güvenliğinizin tam kontrol altında olmasını sağlıyoruz. Gece görüşü özelliği ile 7/24 korunması gereken alan üzerinde devriye atıyor, sıcaklık ölçümü ile belirlenen nesnelerin canlı ya da cansız olması özelliklerini rapor ediyoruz. Yüksek depolama hafızası sayesinde güvenlik vardiyaları esnasında kesintisiz kayıt sağlıyoruz. Görüntüleri eş zamanlı izliyor, Desecure Alarm Takip ve İzleme servisinden sizin belirlediğiniz olay başlıklarını eş zamanlı iletiyoruz.

Canlı olduğu tespit edilen hareketin ya da nesnenin hangi canlı türüne ait olduğunu analiz ediyoruz. Böylece sahte alarmlardan ve gözden kaçan tehlikelerden uzak tam bir güvenlik ağı oluşturuyoruz.

infrared

KIZILÖTESİ SENSÖR

2 Kızılötesi sensör, gelişmiş algılama sistemi ve 8 yüksek çözünürlüklü görüş aracı ile karmaşık ve geniş alanlarda dahi tam kontrol sağlarsınız.

icon-1

HOPARLÖR VE EKSTRA AYDINLATMA

Düşük ışık alanlarında net görüş elde edebilmenizi sağlayan çift spot ışığı ile en zor şartlarda dahi net görüş alırsınız. Cihaz üzerindeki hoparlörler sayesinde sahadaki personellerinizi yönlendirebilir, ekiplerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Her yerde, her koşulda kesintisiz ve tam güvenlik sahibi olun...

TERMAL ISI ÖLÇER

Tarama yapılan alan üzerindeki tüm hareketlerin termal ısı ölçer kamera ile analizi yapılır. Böylece tüm olay tiplerinde gerçek zamanlı müdahale sağlanırken nesnelerin canlı-cansız olduğu bilgisi ve türleri doğru bir şekilde raporlanır.

Avantajları

• Nesne Analizi

• Gerçek zamanlı izleme

• Canlı türü analizi

• Güvenli izleme

• Zengin görselleştirme

DİJİTAL YAKINLAŞTIRMA

Kontrol alanınızdaki tüm hareketleri herhangi bir riske girmeden yakından takip edebilirsiniz. Son teknoloji 2x optik yakınlaştırma seçeneğiyle her şey kontrolünüz altında!

Avantajları

• 2x Optik yakınlaştırma

• 3x Dijital yakınlaştırma

• 4k 30 fps video kaydı

• 12 megapiksel cmos sensörü

24 GB DAHİLİ DEPOLAMA

24GB’ lık dahili depolama ile görev esnasında çok daha fazla veri kaydedebilirsiniz. Böylece harici sd kart üzerinden manuel olarak veri kopyalama işlemine gerek olmaksızın tüm verilerinizi tek bir bellek üzerinde toplayabilirsiniz.

Avantajları

• Yüsek depolama alanı

• Tüm verilerin tek bir alandan yönetimi

Bize Ulaşın

Tüm Sektörler İçin Kurgulanmış Profesyonel Çözümler

Güvenlik ve koruma çözüm ortağınız olarak, ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, beklentilerinizi seziyoruz.