ZAMANLANMIŞ GÖREVLER

Personelinize zamanlanmış görevler atayarak istediğiniz gün ve saatte planladığınız işin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Zamanlanmış görevleri izci ekranınızda yer alan butondan kolayca oluşturabilirsiniz. Bu görevlerin tekrar edilmesini istiyorsanız; saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak planlayabilirsiniz.

  • Bilgisayar, tablet, cep telefonu gibi tüm cihazlardan anlık kontrol seçeneğiyle 7/24 tam denetim sahibi olursunuz.
  • Saatlik, günlük, haftalık, aylık periyotlarla istediğiniz zaman diliminde tekrar edilmek üzere görev oluşturabilirsiniz.
  • Görevlerin yerine getirilip getirilmediği anlık olarak takip edebilirsiniz.

DİLEDİĞİNİZ AN, DİLEDİĞİNİZ YERDE

TAM KONTROL


Zamanlanmış görevler modülü ile talimatlarınız anında güvenlik görevlilerine ulaşır. Görevin yerine getirilip getirilmediğini anlık olarak takip edebildiğiniz İzci ekranınızdan saatlik, günlük, haftalık periyotlarla yeni görevler atayabilir, cep telefonunuz dahi operasyonunuzu yönetebilirsiniz.

  • Mobil Güvenlik Sistemi; kullanımı kolay ara yüzüyle denetim ve izleme işlemlerini hızlı bir şekilde yapmanızı sağlar. Böylece istediğiniz her yerden, her zaman tam kontrol sahibi olursunuz.
  • Zamanlanmış görevler, Mobil Güvenlik Sistemi içerisinde yer alan bir modüldür. İhbar, devriye, tur kontrol sistemi, mesai, dilekçe gönderimi, hatırlatmalar, fotoğraf talebi, video ve ses gönderimi gibi bir çok özellik ile birlikte 360° güvenlik sağlar.
Bize Ulaşın

Tüm Sektörler İçin Kurgulanmış Profesyonel Çözümler

Güvenlik ve koruma çözüm ortağınız olarak, ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, beklentilerinizi seziyoruz.