AR-GE EKİBİ İLE ZAMANIN İLERİSİNDE ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ

Desecure Özel Güvenlik olarak; standart güvenlik hizmetlerinin haricinde iş akışını hızlandıran, her mekan ve koşulda tam güvenlik sağlayan çözümler üretiyoruz. Bu çözümlerle Türkiye’nin dört bir yanında en zorlu koşullarda dahi güvenliğini sağladığımız alanın sıfır hata ile kontrollerini gerçekleştiriyoruz.

icon-mia

Desecure Mobil İzleme Aracı

Mobil İzleme Aracı, 365 gün, 24 saat, aralıksız hizmet veren taşınabilir bir güvenlik aracıdır.

Desecure-MİA, yerel ağ üzerinden ya da internet üzerinden kontrol edilebilir.

icon-mgs

Desecure Mobil Güvenlik Sistemi

MGS; özel güvenlik görevlilerinin kullandıkları mobil el terminalleri ile müşterilerimizin istedikleri an cep telefonlarına kurulu uygulama ile işletmelerini kontrol edebilmelerini ve çift yönlü iletişimde bulunmalarını sağlamaktadır.

icon-izci

Desecure MGS İzci

Desecure MGS İzci; Desecure Mobil Güvenlik Sistemine entegre olarak çalışan;  işletmenizin güvenliğini sağlayan personellerin devriyelerini, mesailerini, ihbarlarını ve diğer tüm işleri tek bir panel üzerinden yönetebilmenizi sağlayan kolay ve oldukça kullanışlı bir teknolojidir.

icon-drone

Desecure Drone

Desecure-Drone ile açık alanlardaki güvenliğinizin tam kontrol altında olmasını sağlıyoruz. Gece görüşü özelliği ile 7/24 korunması gereken alan üzerinde devriye atıyor, sıcaklık ölçümü ile belirlenen nesnelerin canlı ya da cansız olması özelliklerini rapor ediyoruz.

icon-hayat

Desecure Hayat

Desecure MGS ile eş zamanlı çalışan akıllı bileklik sayesinde nabız ve uyku verilerini görüntüleyerek personelinizin yaşamsal faaliyetlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

icon-guvenlik-cagri-sistemi

Desecure Güvenlik Çağrı Sistemi

Güvenlik çağrı sistemi ile bulunduğunuz bölgede güvenlik personeline ihtiyaç duyduğunuz anda belli noktalara kurulan çağrı sistemini kullanarak personelle iletişim halinde olabilirsiniz.

icon-mesai-takip

Desecure Mesai Takip Sistemi

Mesai giriş çıkışının kontrolü için QrCode okuma işleminin yapılıp CRM sistemine bildirilmesi sağlanır. QrCode okumama sorunları için ise NFC teknoloji kullanılarak aynı işlemin yapılması kolaylaştırılmıştır.

icon-gozcu

Desecure Gözcü

Eviniz ve iş yerinize gözümüz gibi bakıyoruz. 360 derece dönebilen, çift yönlü ses, gece görüşü, yüksek çözünürlüklü izleme ile üstün özelliklerle donatılan akıllı kamera ile internete erişebildiğiniz her yerden evinizi ya da iş yerinizi izleyebilir, geçmiş kayıtlarınıza ulaşabilirsiniz.

icon-gozcu

Desecure Sezgisel Alarm Sistemi

Desecure SAS, işletmenizin güvenlik ihtiyaçlarına göre programlanabilen, insanları ve araçları tespit edip sınıflandırarak olası tehditleri önceden ve doğru şekilde tespit edebileceğiniz bir sistemdir.

Bize Ulaşın

Tüm Sektörler İçin Kurgulanmış Profesyonel Çözümler

Güvenlik ve koruma çözüm ortağınız olarak, ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, beklentilerinizi seziyoruz.