Revolution Slider Error: The param Slider Width should not be empty.
27

İLDE HİZMET

12

SENELİK TECRÜBE

317

HİZMET NOKTASI

1421

ÇALIŞAN

Özel Güvenlik Hizmeti Satın Almanın Size ve Kuruluşunuza Faydaları

Desecure Özel Güvenlik Hizmetleri

Zaman Kazanımı

Desecure ile ; resmi kurumlarla yapacağınız tüm işlemler tarafımızdan gerçekleştirileceğinden,  zaman kazanımı sağlayacaktır.

Hızlı Çözüm

Projede kaynaklanabilecek tüm sorunlar bizim sorumluluğumuzda olacağından, anlık ve hızlı çözümlerle hizmet aksaması yaşamayacaksınız.

Esneklik

Güvenlik hizmetlerindeki gereksinimlerin dönemsel değişkenliği sonucunda, almış olduğunuz hizmetin boyut ve maliyetini anlık değiştirebilirsiniz.

Süreç Yönetimi

İstenilen hizmet düzeyinin tarafınızdan tanımlanması yeterli olacak ve sürecin tüm yönetimi tarafımızca üstlenilmiş olacaktır.

Minumum Risk

Tüm teknik konularda gerekli önlemlerin alınması tarafımızın sorumluluğu olduğundan risk olasılığınız en aza indirgenecektir.

Donanım Temini

Kullanılacak tüm malzemelerin bizim tarafımızdan sağlanması, stoklanması, bakım onarım ve depolama gibi hizmetlerin tarafımızdan verilmesi  maliyetinizi sıfıra indirgeyecektir.

İş Gücü Verimliliği

12 yıllık tecrübemiz sayesinde sağlayacağımız iş gücü verimliliği, alacağınız güvenlik hizmetlerindeki mükemmelliği arttıracaktır.

Geniş İnsan Kaynakları

Projenizde oluşabilecek olası tüm değişiklikler  hızlı ve ek maliyet yaratmadan geniş insan kaynağımız ile karşılanmaktadır.

Sabit Maliyet

İmzalayacağınız hizmet sözleşmesi kapsamında, dönemsel maliyetleriniz sabitlenecektir.

İzmir'in 8500 Yıllık Tarihine Yakışır Hizmet

Anadolu’da doğan bir firma olmanın sorumluluğunun yanında geleneklerimize ve ilkelerimize bağlı olarak bulunduğumuz toprakların en değerli varlığının “insan” olduğunun bilincindeyiz.  Samimiyet ve adil davranış üzerine kurulu politikamız, ekibimiz ile aramızdaki manevi bağları güçlendiriyor. Bu sağlam temeller ile çalışanlarımıza sorumluluk katarken kendimize de avantaj sağlıyoruz.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

SIK SORULAN SORULAR

Özel Güvenlik Hizmeti Nedir?

Gerçek ve tüzel kişilere ait yaşam hakkı, zilyetlik hakkı, işletme yönetimi hakları ve mülkiyet hakkı ile diğer hav ve hürriyetlerin saldırıya uğramaması amacıyla kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette verilen güvenlik ve koruma hizmetlerine Özel Güvenlik denir.

Hangi Sektörlerde Hizmet Veriyorsunuz?

Alüminyum sanayi, araç kiralama, bilişim, ambalaj endüstrisi, çevre arıtma teknolojileri, dayanıklı tüketim malları, döküm sanayi metalurji, elektrik- elektronik, enerji ve güç sistemleri, ev tekstili, içecek sanayi, site, apartman ve rezidans güvenliği,  kimya sanayi,  madencilik, özel eğitim kurumları,  hastane ve  klinik , yapı sanayi gibi bir çok sektöre özel güvenlik ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Karşılaşılan güvenlik problemlerinde nasıl bir yol izlenir?

Her tesisin risk faktörlerinin farklı olduğunu biliyoruz. En uygun çözümü güvene çevirecek özel ekipler kuruyor, bununla birlikte müşterilerimizin beklentilerini dinliyor ve onlara değer veriyoruz. Stratejik, sistematik ve teknolojik çözümleri sizleri dinleyerek şekillendiriyor; işletmenize, çalışanlarınıza ve beklentilerinize saygı duyuyoruz.

Her bölge için bir hizmet müdürlüğünüz bulunuyor mu?

Denizli merkezli olmak üzere İzmir  koordinasyon ofisimiz ile birlikte 23 ilde hizmet  veriyoruz.

Outsourcing Nedir?

Dış kaynak kullanımı, en basit haliyle daha önce şirket içinde üretilen bir mal ya da hizmetin dışarıdan tedarik edilmesidir.

Özel güvenlik hizmetinin outsourcing olarak sağlanmasının faydaları nelerdir?

  • Kullanılacak teçhizat, donanım ve üniforma gibi malzemenin bizim tarafımızdan sağlanması, stoklanması, bakım onarım ve depolama gibi hizmetlerin tarafımızdan verilmesi sizin bütün yükünüzü hafifletecek, bu hususlarda yapmanız gereken maliyetlerinizi sıfıra indirgeyecektir.
  • Ekonomik dalgalanmalar ya da güvenlik hizmetlerindeki gereksinimlerin dönemsel artışı ya da azalışı sonucunda, almış olduğunuz hizmetin boyut ve maliyetini esnek bir şekilde değişken olarak belirleyebilme avantajına sahip olacaksınız.
  • Desecure’de hizmet kalitenizi en üst düzeyde karşılayacak olan insan kaynağının temini ve projenizde oluşabilecek olası eleman değişiklikleri, hızlı ve ek maliyet yaratmadan tarafımızdan sağlanacak geniş insan kaynağımız ile hiç aksamadan daima yürütülmektedir.

Özel güvenlik görevlilerinin bordrolama ve resmi işlemleri kimin tarafından gerçekleşmektedir?

Desecure sayesinde; 5188 Sayılı Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetlerine ilişkin Yasa ve Yönetmelik gereğince şirketinize almak istediğiniz güvenlik hizmetleri için resmî kurumlarla yapacağınız müracaat yazışmaları ve hazırlıklar bizim tarafından gerçekleştirileceğinden, sizleri asıl işlerinizden alıkoymayacak ve zaman kaybına neden olmayacaktır

Alarm izleme merkezi hangi hizmetleri kapsar?

Tesislere kurulan alarm sistemlerindeki haber alma cihazları ile alarm merkezine gelen bilgiler işlenir, alarm tipine göre tesis yetkilileri ve ilgili kamu kuruluşuna haber verilir ve hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı ve benzeri durumlarda ilk yardım alarm tipleri en kısa sürede doğrulanarak müdahale edilmesi sağlanır.

Mobil Güvenlik Sistemi Nedir?

MGS; özel güvenlik görevlilerinin kullandıkları mobil el terminalleri ile müşterilerimizin istedikleri an cep telefonlarına kurulu uygulama ile işletmelerini kontrol edebilmelerini ve çift yönlü iletişimde bulunmalarını sağlamaktadır. İşletmelerinde periyodik veya bağımsız zamanlarda gerçekleşmelerini istedikleri talimatlar uygulanır, kontrol etmek istedikleri eylemler denetlenir ve kendilerine mobil uygulama ile bildirilir. Gerçekleşmeyen talimatlar ise Desecure Alarm İzleme ve Takip Merkezi’nden tespit edilir ve talimatın gerçekleştirilmesi sağlanırken geciken görevlerde gecikme sebebi yazılı olarak müşterimizin bilgisine ve onayına sunulur.

Özel Güvenlik

Hizmeti

Konser, etkinlik, festival, spor müsabakaları ve açılış organizasyonlarında da VIP koruma ile eskortluk taleplerinde resmi ve sivil ekiplerimizle hizmet veriyoruz.
Yıllardır edindiğimiz tecrübe ile uzman ekiplerimizin yaşanabilecek olaylarda anlık ve profesyonel yaklaşımı sayesinde çoğu sorun gerçekleşmeden önlenerek kontrol altına alınılırken müşterilerimiz güven içerisinde, sürprizlerle karşılaşmadan organizasyonlarını gerçekleştirme imkânı buluyor.

Alarm İzleme & Mobil Güvenlik Hizmeti

Tesislere kurulan alarm sistemlerindeki haber alma cihazları ile alarm merkezine gelen bilgiler işlenir, alarm tipine göre tesis yetkilileri ve ilgili kamu kuruluşuna haber verilir ve hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı ve benzeri durumlarda ilk yardım alarm tipleri en kısa sürede doğrulanarak müdahale edilmesi sağlanır.

Yenilikçi çözüm olarak; gerekli donanımlar kurulduktan sonra tesislerin uzaktan kamera sistemleri ile izlenmesi, izinsiz giriş tespiti, giriş-çıkış yönetimi, refakat ve araç girişi bilgi edinme hizmetleri de vermekteyiz.

Kurumsal

SON YAZILAR

GÜNDEM
Devamını Oku
Desecure Akademi, Özel Güvenlik

İş Yerlerinde Siber Güvenlik Saldırıları Fiziki Olarak Engellenmesi İçin Ne Yapılabilir?

İş yerlerinde siber güvenlik saldırıları fiziki olarak engellenmesi için aşağıdaki önlemler alınabilir: İşyeri güvenlik sistemlerinin güncel tutulması: İşyerinde kullanılan tüm güvenlik sistemlerinin (örneğin, güvenlik kameraları, güvenlik kapıları ve güvenlik alarmları) düzenli olarak güncellenmesi, güncel koruma...

Devamını oku

GÜNDEM
Devamını Oku
Desecure Akademi, Özel Güvenlik

Güvenlik Kamerası Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güvenlik kamerası seçerken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar şunlardır: Kamera türü: Önceden belirlenen güvenlik ihtiyaçlarına göre, hangi tür kamera kullanılması gerektiğine karar verilmelidir. Örneğin, dış mekan için su geçirmez bir kamera, günübirlik kaydeden bir kamera...

Devamını oku

Bize Ulaşın

Tüm Sektörler İçin Kurgulanmış Profesyonel Çözümler

Güvenlik ve koruma çözüm ortağınız olarak, ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, beklentilerinizi seziyoruz.